Ale o o co tu chodzi? Sneak peek czyli zaglądamy do środka i sprawdzamy na czym polega kurs!

Ale o o co tu chodzi? Sneak peek czyli zaglądamy do środka i sprawdzamy na czym polega kurs!

Uchylamy rąbka tajemnicy i sprawdzamy z czego składają się kursy z serii Words Champion.

Na kursie znajdziesz między innymi:

  • lekcje
  • nagrania viedo
  • prezentacje
  • interaktywne zadania
  • gry
  • testy

 

 

Kurs podzielony jest na działy z lekcjami, testami i pracami domowymi. Lekcje zawierają prezentacje materiału, zadnia i gry interaktywne, pliki do pobrania z zadaniami i grami. W każdym dziale jest praca domowa lub zadanie specjalne, gdzie uczeń wysyła swoją pracę nauczycielowi do sprawdzenia. Każdy dział kończy się testem, który można zdawać wielokrotnie. Po zakończeniu kursu i zdaniu wszystkich testów uczestnik otrzymuje dyplom ukończenia kursu.

Po zalogowaniu jako kursant widzisz swój kurs, postęp a także wyniki testów czy informacje na temat uzyskanych medali.

Po lekcji możesz zaznaczyć ją jako zrealizowaną. Zawsze możesz do niej wrócić, nawet jeśli jest zaznaczona jako 'completed'. Wszystkie lekcje i plan kursu jest zawsze widoczny a ukończone lekcje są zaznaczone na zielono.

Lekcje zawierają filmy, prezentacje oraz ćwiczenia i gry, które możesz rozwiązywać wielokrotnie. Wykonując zadania i ćwiczenia możesz zapisywać swoje wyniki na 'tablicy rekordów'. Zadania to między innymi łączenie i podpisywanie obrazków, układanie liter, krzyżówki, gry 'memory' i wiele, wiele innych. Wszystkie ciekawe, często na czas.

Każdy dział zawiera tez pracę domową lub zadanie specjalne. Po wykonaniu robisz zdjęcie lub skanujesz i wysyłasz do sprawdzenia nauczycielowi. Za wykonanie zadania dostajesz punkty lub medale.

Testy zawierają różnorodne pytania. Po skończeniu testu otrzymujesz nie tylko informację o wyniku ale również widzisz swoje odpowiedzi oraz te wymagane. Z boku widoczny jest czas jaki masz na wykonanie zadań oraz liczba pytań jaka została do końca testu.

 

Zainteresowany?

Brak komentarzy

Dodaj komentarz